Електронна реєстрація в дошкільний навчальний заклад

 

Шановні батьки!

 

   Для вас створено можливість записати свою дитину до дитячого дошкільного закладу, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму  спеціальної програми у мережі інтернет. Далі можна відстежувати статус наданої заявки і стежити за можливістю черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги або порядок зарахування в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки міста Сарни.

 

   Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у дошкільному навчальному закладі міста (за місцем проживання) дитини, яка потребує місця в дошкільному навчальному закладі. Для успішної реєстрації вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. За необхідністю обраний ДНЗ можна змінити. Надання в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

 

Електронна реєстрації дитини в ДНЗ:

 

  1)Перейти за посиланням на наш дошкільний заклад ДНЗ №7 «Калинка»

 

https://reg.isuo.org/preschools/view/koatuu/5625400000/id/50977?year=2016

 

    2)Ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків

 

    3) +Подати заяву на вступ

 

   4) Натиснути реєстрацію для батьків.

 

   5)Почати реєстрацію відповідно до Інструкції з електронної реєстрації для батьків. Введіть логін та пароль, під якими Ви будете заходити на сайт (логін і пароль ви обираєте самостійно), обов’язково вкажіть адресу вашої електронної пошти, на яку будуть приходити повідомлення. Підтвердивши дозвіл на обробку персональних даних, натисніть кнопку «Зареєструватися». Після успішної реєстрації Ви побачите повідомлення «Дякуємо за реєстрацію, тепер ви можете додати заявку».

 

    Перейдіть на закладку «Мої заявки». На даній закладці Ви можете подати нову заявку та спостерігати за статусом вже поданої заявки (заявок). Щоб додати нову заявку, натисніть кнопку «Нова заявка». Далі необхідно внести інформацію про дитину, заповнивши відповідні поля. Поля, що виділені напівжирним написанням, обов'язкові для заповнення. Внесіть прізвище, ім'я та по-батькові дитини, вкажіть дату народження дитини. В полі «Населений пункт» необхідно вибрати свій населений пункт розгортаючи дерево адміністративного устрою. Після вибору населеного  пункту, в полі «ДНЗ», Вам будуть представлені всі дитячі садки обраного населеного пункту для вибору бажаного. Далі, необхідно вказати бажаний рік зарахування дитини до дитячого навчального закладу. Вкажіть місце народження, адресу реєстрації  та адресу проживання дитини. Обов'язково необхідно вказати серію та номер свідоцтва про народження дитини. Ці дані необхідні для перевірки унікальності введених даних (для унеможливлення реєстрації в електронній черзі двох або більше осіб під одними й тими же персональними даними). Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію.

 

         Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до дошкільного закладу з оригіналами документів (паспорт заявника, свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Щоб прикріпити до заяви скан-копії, натисніть на кнопку «Виберіть файл» навпроти відповідних полів та виберіть відповідний файл на Вашому комп'ютері. Якщо Ваша дитина перебуває на диспансерному обліку, виберіть «Так» навпроти поля «Диспансерний облік» та вкажіть напрям обліку. Якщо Ваша дитина має право на пільги при зарахування до дошкільного навчального закладу, поставте «Так» у відповідному полі та вкажіть необхідні дані про документ, що підтверджує право на пільги.

 

          Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

 

    Далі, необхідно внести дані про одного з батьків дитини або її офіційних представників. В полі «Тип» необхідно вибрати зі списку чиї дані Ви будете вносити (мати, батька або опікуна). Далі, внесіть прізвище, ім’я та по-батькові, вкажіть адресу реєстрації та адресу проживання заявника. дані у. В полі «Телефон» вкажіть контактний номер телефону, за яким з Вами можна буде зв’язатися стосовно зарахування Вашої дитини до ДНЗ. В полі «е-mаіl», відповідно, вкажіть свою електронну пошту.

 

         При необхідності Ви можете вказати контактні дані ще одного представника дитини. Для цього, натисніть кнопку «Додати представника дитини» та внесіть відповідну інформацію.

 

       Після внесення всіх необхідних даних, натисніть кнопку «Відправити». Ви повинні побачити повідомлення про те, що заявка додана. Тепер, на закладці «Мої заявки» Ви зможете стежити за статусом своїх заявок та за перебігом електронної черги.