Великдень – це свято, коли вся сім’я збирається разом та вітає одне одного. Так у ДНЗ «Калинка» 20.04.2017р. після християнського святкування об’єдналась та веселилась велика й дружня родина вихованців. У ДНЗ пройшла розвага під назвою «Писаночка Великодня, з неба ласка йде  Господня».

 

     Діти ознайомилися з народними традиціями та обрядами пов’язаними з Паскою та Вербною неділею, взяли участь у музичних та танцювальних композиціях, співали пісні до Великодня.

 

     Різнобарвні яєчка та писанки, веселий дитячий сміх – усього було вдосталь у музичному залі дошкільного закладу.

 

 

 

   З метою пропаганди здорового способу життя та знань безпеки життєдіяльності, активізації та закріплення теоретичних знань, практичних умінь і навичок з правил дорожнього руху, протипожежної безпеки в ДНЗ №7  з 24 квітня  по 28 квітня проводився «Тиждень безпеки дитини».

   Кожен день відповідав певній темі: понеділок «Відчуй небезпеку», вівторок «Безпека на дорозі», середа «Екологознайка», четвер «Вогонь-добрий, вогонь-злий», п’ятниця «День Здоров’я».

   Розпочався тиждень з Урочистого відкриття під девізом «Вивчи правила і знай і завжди їх пам’ятай», на якому були присутні діти всіх вікових груп та колектив закладу. Також протягом цього тижня було проведено багато цікавих занять, ігор, розваг, бесід, розгляд пожежної машини, яка завітала в гості до діток, ляльковий театр, моделювання різних ситуацій, валеологохвилинки і т. д.

    Діти, які приймали участь в Тижні безпеки отримали не тільки теоретичні знання, а й практичні, що для них було дуже цікавим. Всі залишилися щасливими та задоволеними.

 

   Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена "Тижнем безпеки", а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються дітям сьогодні, обов’язково знадобляться їм в майбутньому.