07.02.2017 року в ДНЗ проходив семінар-практикум для помічників вихователів «Насильство над дітьми руйнує надію». Семінар проводив методист закладу Луцук Н. В.

   Метою семінару було: розширити уявлення про форми та причини жорсткого поводження з дітьми, про ознаки та прояви насильства; сприяти усвідомленню негативного впливу насильства на психічне та психологічне здоров’я дітей; профілактика насильства і жорстокості, спрямованих проти дітей, захист прав кожної дитини.

 

   Протягом семінару помічники отримали нові знання та плідно попрацювали.

15 лютого 2017 року в ДНЗ №7 "Калинка" святкували славне свято Стрітення. У народі це свято вважають часом зустрічі зими і літа. У нашому закладі спортивна розвага пройшла весело, цікаві естафети, конкурси, пісні та таночки дуже сподобалися дітям. Підготували свято інструктор по фізичному вихованню Углик Інна Василівна.  Свято відбулося. Воно подарувало гарний настій, задоволення діткам і фотографії на згадку.

   15 лютого 2017 року також у ДНЗ пройшов семінар-практикум для педагогів  «Формування творчої особистості дитини засобами музики».           Метою семінару було: підвищити рівень професійної компетентності щодо формування творчої особистості засобами музики; навчити розуміти музику, емоційно відгукуватися на неї, розвивати почуття ритму, музичні і вокальні здібності через урізноманітнення та вдосконалення самостійної музичної діяльності в дітей дошкільного віку та використання музики в повсякденному житті. Семінар був проведений муз керівником Углик Інною Василівною на високому рівні. На ньому педагоги розглянули теоретичні і практичні навички застосування музики в повсякденному житті дошкільнят. А також кожна вікова група вихователів створили відеопрезентації роботи з музичного виховання у групах. 

Тиждень патріотизму  "Ми-України надія нова "

 

     З метою виховання любові до рідної країни, ознайомлення зі звичаями та традиціями предків у ДНЗ №7 з 20.02.2017 р. по 24.02.2016 р. проводився тематичний тиждень «Ми-України надія нова». Згідно плану визначені тематичні дні: ПОНЕДІЛОК, 20.02 «Символи і обереги рідної країни»; ВІВТОРОК, 21.02 «Розмаїття природи моєї України»; СЕРЕДА, 22.02 «Рідна мова – диво калинове» ; ЧЕТВЕР, 23.02 «Так одягалися наші предки»; П’ЯТНИЦЯ, 24.02 «Вінок калиновий сплітаю із звичаїв мойого краю».      В ході тижня вихованці дізналися про державні та народні символи України, познайомилися із легендами, історією рідного краю, дізналися про різноманітність природи України. Відвідавши створений у ДНЗ міні – музей «Бабусина світлиця», вихованці отримали уявлення про одяг та побут українців. Також спільно з дітьми, батьками та педагогами в закладі була оформлена виставка малюнків про рідну землю. Протягом тижня всі працівники та діти ходили у вишиванках.