В період з 10 травня по 13 травня 2017 року в ДНЗ проедено Тиждень безпеки дорожнього руху.

   Метою проведення Тижня безпеки дорожнього руху  в цілому навчання і виховання з питань захисту життя і здоров'я під час поведінки на дорозі, біля дороги, в транспортних засобах

Методистом дошкільного закладу був розроблений план проведення  «Тижня безпеки дорожнього руху» на тиждень:

1. Середа-  «Азбука автомобільних доріг».

2. Четвер - «Ми -пасажири».

3. П'ятниця - «Іноді гра не доводить до добра».

4. Субота – «Щоб не трапилось лиха»

   Під час «Тижня безпеки дитини» проведено  заходи відповідно до розробленого плану:

  - проведено   бесіди, рольові  та дидактичні ігри, спортивні розваги екскурсії тощо, спрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя та поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту життя;

   - підготовлено матеріали та консультації для батьків відповідно теми дня та анкетування «Правила та безпека дорожнього руху».

 

Особлива увага в закладах  при плануванні та проведенні заходів приділялася раціональній організації рухової активної діяльності дошкільнят через ігри та заняття, що складають різні рівні фізичного та емоційного навантаження.

18 травня наш колектив, діти та батьки приєдналися до Всеукраїнського свята - День вишиванки та одягнули вишиванки. Також в закладі пройшли заняття, бесіди, ігри присявячені цьому святу.

 

26 травня 2017 року у  дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Калинка» відбулося випускне свято старшої групи «Фабрика зірок»

   

       От і відбулося це яскраве,  феєричне, веселе та водночас зворушливе свято, до якого з натхненням  і відповідальністю готувалися  випускники старшої групи «Золота  рибка». Випускний бал - головне свято дитячого садочка до якого малята, батьки  та колектив дошкільного закладу йшли 4 роки.  Тепер для випускників нашої чарівної «Фабрики зірок» відчиняться двері у новий не зовсім знайомий  світ, де вони зустрінуться з цікавими науками, познайомляться з новими історіями, набудуть нових наставників та друзів.

    До малят завітали справжні зірки серед яких переможці Київського конкурсу «Голос діти» в номінації «Народний спів»  дитячий фольклорний ансамбль «Веретенце» Міського будинку культури «Залізничник» та Дзідзьо.

    Наші «зірочки» співали пісні, танцювали запальні таночки, показували флешмоби, грали в ігри. Як справжні артисти розігрували сценки.

     Свято пройшло в доброзичливій, родинній атмосфері. Протягом всього дійства батьки підтримували оплесками своїх дітей та приймали активну участь у конкурсах. На завершення вони подякували колективу усього садочка, виголосивши гарну промову.

     Закінчилося свято на вулиці, де діти попрощалися з дитячим садочком, випустивши кульки у повітря.

Прощавай, садок дитячий, 
Розлучатися нам час, 
Бо вже скоро, зовсім скоро 
Нас дзвінок покличе в клас. 
В нас усіх прощання настрій, 
Ми схвильовані украй, 
Скажем разом: 
- Школо, здрастуй! Дитсадочку наш прощай!